Dodávka

Reference

Firmy

Haico, spol. s.r.o.

Touto formou chci poděkovat firmě Akademie stěhování za skvěle odvedenou práci. Zaměstanci přijeli včas, slušně oblečení a práce šla velice od ruky včetně montáže nábytku.Za Za nás OK.

Jakub Hájíček, jednatel.www.kafeservis.cz

DORNA s.r.o.

Poděkování za rychlé a logické přestěhování v rámci naší účetní a daňové kanceláře a spojených prostor. Bonusem byla montáž a úprava regálů archívu a zdarma odvoz nepotřebných dílů. Skvělé jednání, rady, přístup a cena. Doporučujeme:) Petra Hlobilová

KODAP Data s.r.o.

Velká chvála za rychlé a bezproblémové přestěhování naší účetní a daňové kanceláře, včetně následné likvidace nepotřebného nábytku.

Perfektní komunikace, efektivní rady pro přípravu, hladký průběh, ochota a vstřícnost a také dobrá cena. Všem doporučujeme J!!!

Neubauer Office

Touto formou chci poděkovat za ochotný a profesionální přístup celé firmy Akademie Stěhování. Z hlediska naprosté spokojenosti s prací a vystupováním zaměstnanců před naší klientelou. Díky těmto schopnostem budeme nadále spolupracovat a hlavně doporučovat.

Akademie Stěhování má pro nás velký přínos, jelikož disponuje dodávkami , které uspokojí naší potřebu při dopravě sedacích souprav klientům. Ušetří nám čas a finance které bychom museli vynaložit na vlastní dopravu. Jelikož vystupují profesionálně klienti vnímají zaměstnance AS jako součást naší firmy proto i nadále spolupracujeme.

Tomáš Neubauer,      www.neubauer-office.cz

Chytrá Zeď

Rychlé a kvalitní stěhovací služby poskytnuté na míru. Výhodou je i služba dopravy.

Swiss Life select

Partners Financial Services, a.s

Amici pizzerie

Opakovaně využívám služby Akademie Stěhování, jsou flexibilní a vždy pro mě odvedou kvalitní práci. Můžu jen doporučit. M.B.

System4U

Za rychlé a bezproblémové přestěhování našeho sídla společnosti do budovy Titania děkujeme všem Vašim zaměstnancům, kteří byli nadmíru ochotní v našich prosbách. Tím, že jste nám uvedly prostory do původního stavu jste nám ušetřili velké množství času.

Tlačbaba s.r.o.

Ing. Jaroslav Plšek

Kyzlink s.r.o.

Domluva i spolupráce byla nad očekávání. Děkujeme panu Šibalovi

Randstad s.r.o.

Eurion o.s.

Brezza - vlasová kosmetika

Kelio s.r.o.

Vila Löw-Beer

Musím poděkovat chlapům, za naprosto perfektní práci. Ještě teď nevím, jak se jim podařilo s tabulovým sklem vytočit na tak úzkém schodišti. Rádi Vás přivítáme na umístění stálé muzejní expozice s názvem „Svět brněnské buržoazie mezi Löw-Beer a Tugendhat“, na které jste dnes pracovali.    Děkuji

Ardales

Oksana Coffee Bar

OPTIMI spol. s.r.o.

Spodní prádlo Satén

CBRE, s.r.o.

Děkujeme za přestěhování na poslední chvíli bez přerušení provozu naší firmy.

KODAP Data s.r.o. Praha

Byli jsme velice spokojeny se stěhováním v Brně i Praze. Znovu děkujeme panu Tomkovičovi za hladký průběh stěhování. Team Kodap data

JMK

Domácnosti

Zdeňka Malá

Chlapy z Akademie stěhování se právem tak jmenují jsou zkrátka „akademici“ Málo mluví hodně dělají, to není jenom o svalech! Již první kontakt a také všechny další dohody naprosto bez vyjimky klaply,vše na úrovni tak, jak má být,opravdu vyjimečná firma.Doporučuji všem!! K tomu příjemné jednání, vstřícnost, rychlost a úsměv! a děkuji za skvěle odvedenou práci!

Alena Svobodová

Chtěla bych Vám mnohokrát poděkovat za vážně skvělou práci kterou jste odvedly. Takových lidi jako jste Vy je málo. Vše proběhlo bez problému, velice ochotní, vše jste tak důkladně zabalily. Jěště jednou mnohokrát děkuji. Všem doporučuji,kluci jsou super.

Martin Švec

Reference: Pan Zbyněk Tomkovič mi pomáhal naložit, odvezl a pomohl vyložit dřeviny k výsadbě. Byla s ním velice příjemná a rychlá domluva. Nabídl férovou cenu. Ochotný a zručný řidič. Děkuji. Jsem velice spokojen. Akademii Stěhování určitě mohu doporučit.

Filip Čechovič

Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za Vaše služby. Byli jsme nadmíru spokojení.
Děkuji za Vaši vstřícnost
Filip Čechovič

Zdena Machová

Pánové z akademie stěhování, máte ke své práci opravdu akademický přístup a já Vám k tomuto přístupu blahopřeji! Bravura, s jakou jste propluli bytem s těmi těžkými kusy a nikde ani neťukli, suverenita, s jakou jste dostali širokou postel skrze úzké dveře a nábytek ze tří pokojů do zbylých několika malých místností bytu – to není jenom o svalech! K tomu jako bonus příjemné jednání, vstřícnost, rychlost a úsměv! Blahopřeji i sobě, že jsem Vás našla a děkuji za skvěle odvedenou práci!

Lucie Vaňharová

Služeb Akademie stěhování jsme využili již dvakrát a jsme velice spokojeni!! Pánové jsou rychlí, milí, ochotní, precizní a moc šikovní!! Mohu jen doporučit!! =)

Miloslav Ševela

Děkuji pánům ze stěhovací sekce za vyklízení mého sklepu v Brně.

Libuše Řeřichová

Dobrý den, děkuji moc za přestěhování mého domu za Brnem. Moc chválím oba dva pány.

Petr Štroubal

Ze stěhování jsem měl vždy strach a trému, a o to mě to více přesvědčilo a moc potěšilo stěhování s panem Tomkovičem z této stěhovací firmy. Moc děkuji.

Magda Vykoukalová

Dobrý den, touto formou chci poděkovat pánům z Akademie stěhování za vyklízení mého bytu na Lesné, vč. Eko – likvidace.

Magda Vykoukalová, 76 let

Tatjana Bartošová

Jste šikovní a příjemní – zdravím.

Jan

Rychlé a fér jednání. Super cena za sedací soupravu i dopravu. Milí a ochotní stěhováci. Mohu pouze doporučit

Pavel Klein

Naprosto doporučujeme, za tyto peníze nenajdete v Brně lepší stěhování. Skvělá a rychlá domluva, vše klaplo jak mělo. Ochotní a milí zaměstnanci.

Kaberle

Nádherně přestěhováno.Mockrát děkuji a určitě doporučím/ v případě potřeby znovu využiji.

Kopečný

Rád bych poděkoval za rychlé vystěhování mého bytu 2+1 v Brně. Ještě jednou díky! Kopečný

Jaroslava Malá

Děkuji firmě Akademie stěhovaní za přestěhování mého bytu z Ivančic do Brna. Měli jsme i výbornou cenu.

Aleš Pospíchal

Děkuji firmě Akademie stěhování hlavně panu Tomkovičovi za přeštěhování sedačky z Ikey a následnou montáž. Pospíchal

Dita Chromá

Přestěhovali mě rychle a hlavně mě překvapil obalový materiál.

Karel Breitl

Chválím borce z Akademie stěhování, že I nábytek mi zmontovali.

Jana Doležalová

Chtěla bych poděkovat za vyklízení mého bytu , hlavně za dobré peníze.

Arnošt Musil

Díky pánové!

Tomáš Dostál

Děkuji chlapcům z Akademie stěhování za rychlé vystěhování z Líšně.

Markéta Vorouková

Přidávám kladnou referenci za přestěhování babičky do Ivančic.

Jarmila Nová

Touto cestou chci poděkovat pracovníkům z Akademie stěhování za dobrý přístup k práci.

Lenka Přihrádková

Dobrý den, touto cestou bych ráda dala referenci firmě Akademie stěhování, protože odvedli kus výborné práce. Přestěhovali můj velký byt rychle a hlavně bezpečně, protože používají profesionální obalový materiál. Velkou vyhodou byla ekolikvidace v ceně. Děkuji moc. Budu jen doporučovat.